ZE "ŽIVOTA" PANÁČKŮ - 4

stránka 1  2  3  4  5

Po rozšíření Playmobilu po celém světě bylo zapotřebí připojit k růžolícím panáčků i ostatní etnika.
V mnoha sériích jsou zastoupeni černoši, arabové, eskymáci a samozřejmě indiáni. Ale i pouhou výměnou vlasů a vousů, kterých je v sériích několik desítek typů, můžete z panáčka "bělocha" vytvořit potřebného "cizince".

Je pravidlem, že nové série panáčků se jako první objevují na německém trhu. V mnoha zemích světa je ale každoroční nabídka proměnlivá. Americké děti se například musí obejít bez funkčních střílejících děl. Rozdílná jsou i katalogová čísla, zejména mezi Evropou a Spojenými státy. Někde jsou dokonce jednotlivé položky míchány do nových sérií.

Nejen jako malý dárek jsou připravovány speciální edice jednotlivých panáčků, které mohou nejen rozšířit vaši sbírku, ale mnohdy jsou vzpomínkou na již nedostupné série, nebo naopak oznamují příchod těch budoucích. 
Na trzích s tradicí adventních kalendářů a velikonočních zajíčků bývají k dispozici i vánoční a velikonoční série. V kalendářích jsou nejen betlémy, ale i šťastné rodiny u rozsvícených stromečků. Zajíčky pak doplňují i vajíčka s jednotlivými figurkami.

 

Další stránky 1  2  3  4  5

 


Název stránky: Život 4
Zpět


© 2004-2015, www.panacci.cz - Internetový obchod PLAYMOBIL, e-mail: info@panacci.cz
Jan Bouček, Novoborská 615/17, 190 00 Praha 9, IČ: 69494169