ZE "ŽIVOTA" PANÁČKŮ - 5

stránka 1  2  3  4  5

Pro děvčata byly navrženy série, které jsou narozdíl od všech dalších produktů baleny v růžových krabicích a které přibližují život nejen ve viktoriánské Anglii devatenáctého století. Jedná se o rozsáhlou řadu panáčků a panenek ve zdobených šatech se spoustou dobových doplňků. Děvčatům ale určitě učaruje i Pohádkový zámek, který je na trhu v současné době a který může konkurovat všem dramatickým sériím pro chlapce.


V roce 1985 vstoupil Playmobil i do světa hraček pro nejmenší. Zatímco klasické série jsou doporučovány dětem od čtyř let vzhledem k poměrně malým doplňkům, série pro batolata a řada 1-2-3 vytvořil tým návrhářů právě pro nejnižší věkovou skupinu do čtyř let. Panáčci jsou kompaktnější, nemají pohyblivé ruce, ale stejně jako u "velkých" sérií i zde je k dispozici množství doplňků včetně autíček, motorek, vlaků a samozřejmě i zvířat a staveb.


Jako každá hračka ani panáčci Playmobil nejsou nezničitelní. Proto je mimo základní sortiment k dostání i řada samostatných doplňků, které mohou nahradit ztracené, nebo zničené části, ale současně rozšířit stávající série. Doplnit tak můžete samotné panáčky, ale i zvířata, stromy, ohrady, skály, stavby a osvětlení interiérů, železniční vagóny, zbraně a nářadí.
 

Další stránky 1  2  3  4  5

 


Název stránky: Život 5
Zpět


© 2004-2015, www.panacci.cz - Internetový obchod PLAYMOBIL, e-mail: info@panacci.cz
Jan Bouček, Novoborská 615/17, 190 00 Praha 9, IČ: 69494169