Ghostbusters™ – Krotitelé duchů v akci


PLAYMO-FRIENDS
Sběratelské figurky PLAYMO-FRIENDS udělají radost malým i velkým dětem. Sírka se může postupně rozrůstat. Panáčci této série jsou baleni v atraktivním průhledném blistru.

Přenosné boxy
V oddělení PŘENOSNÉ BOXY najdete panáčky připravené k cestování v praktických kufřících. Stačí si vybrat oblíbeného panáčka a můžeme vyrazit na zábavnou cestu. Všechno je rychle rozložené i rychle uklizené.

Série SUPER 4
Pojďme sledovat příhody čtyř odvážlivců a hrdinů. Je to princ Alex, chrabrý rytíř, který poznává svět, aby v něm mohl napravovat nespravedlnost; technický génius Gene, který se dokáže nadchnout jen pro vědu a objevy; Ruby Rede, pirátská dcerka, která je schopná překonat jakoukoli překážku, aby dokázala, že i dívka může mít šéfovské schopnosti; a nakonec pak víla Twinkle, která se teprve musí naučit používat svou sílu a magii. Tým superhrdinů a ochránců bojuje o to, aby se město Technopolis a král Kenric nedostali do moci zlých sil.
Bude k tomu jejich superhrdinství stačit?

PLAYMOBIL 1.2.3
Hračky Playmobil 1.2.3 svými tvary a barevností pomáhají při vývoji dítěte. Rozvíjejí jeho fantazii, smysly a znalosti.

Jsou naprosto bezpečné, neobsahují malé díly, které by mohly děti spolknout. Všechny jsou absolutně hygienické, lehce omyvatelné, nepouštějí barvu. Pokud chcete pro vaše dítě kvalitní hračku, objednejte si Playmobil 1.2.3.

Internetový obchod s panáčky PLAYMOBIL
Německá firma Geobra již přes 40 let prodává panáčky PLAYMOBIL s obrovským úspěchem po celém světě. Figurky a k nim i mnoho doplňků máte možnost zakoupit v naší internetové prodejně. Vybírat můžete z mnoha kategorií a vytvářet tak fantastické příběhy.

Objednejte si figurky, které udělají radost celé vaší rodině.

Série PLAYMOBIL SPECIAL

Na návštěvu přineste malý dárek.
Nebo je třeba doplnit sbírku?
Z oblíbené řady SPECIAL si vyberte samostatné figurky nejrůznějších profesí a činností.

Kompletní sérii naleznete v oddělení PANÁČCI.

Ze "života" panáčků

Součástí našich stránek jsou i zajímavosti ze "života" panáčků. V části nazvané Historie se můžete seznámit s jejich vývojem, v oddíle Styl s vlivem značky Playmobil na svět hraček a her. O samotných figurkách a doposud vyráběných sériích se dočtete na pěti stranách nazvaných Ze života panáčků.

© 2004-2015, www.panacci.cz - Internetový obchod PLAYMOBIL, e-mail: info@panacci.cz
Jan Bouček, Novoborská 615/17, 190 00 Praha 9, IČ: 69494169